teasertywnie #2


Jako, że pierwotny skład EWTO etanolizuje się w mieście Kraka, Drillbit Trailer  nadciąga z nową dawką teasertywności.

Kick-ass – ostatecznie pojawił się oficjalny internacjonalny trailer, który łączy wszystkie wcześniejsze zapowiedzi. Jest więcej Nicka Cage (i jego nieco irytujących onelinerów) , mniej czadu pod postacią Hit Girl (czyli jak zwykle ultradorosła Chloe Moretz znana stąd) i niestety więcej Christophera Mintz-Plasse (McLovin z „Superbad”, który już teraz wiem, że zniszczy ten film). Jeśli chodzi o warstwę audio to przekonuje mnie piosnka z czołówki „Freaks and Geeks”

Vodpod videos no longer available.


Greenberg – Alabuma polecił mi dwa poprzednie filmy żydziska nazwiskiem Baumbach. Okazały się całkiem dobre, więc z zaciekawieniem czekam na kolejny. Szczególnie, że gra w nim Zoolander!

Vodpod videos no longer available.


Green Zone – Matt Damon jako Jason Bourne… Błąd. Odpowiedzialny za dwie ostatnie części Bourne’a reżyser, Paul Greengrass (zielonego nigdy za wiele) wziął Damona i zrobił film, który wygląda identycznie jak te poprzednie tylko dzieje się w pierwszych dniach wojny w Iraku. Śmieszne jest to, że podobno ‚Bourne IV‚ będzie prequelem do poprzednich i ani jeden z panów nie będzie się w nim udzielał. 

Vodpod videos no longer available.


Moja krew – kolejny polski film dobrze oceniany na różnego rodzaju festiwalach. Bokser dowiaduje się, że nie może kontynuować swojej sportowej kariery. Traci sens w życiu, naparza we wszystko z właściwą sobie agresją. Postanawia pozostawić coś po sobie i decyduje się, że będzie to dziecko. Składa więc następującą propozycję pracującej na bazarze Wietnamce: dziecko za obywatelstwo. W głównej roli (za która otrzymał nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego) Eryk Lubos  – bardzo autentyczny typ o nieciekawej aparycji, przez co dostaje głównie drugoplanowe role zbirów. 

Vodpod videos no longer available.


From Paris with Love – nowy film reżysera „Taken” z niesamowicie bossującym łysym Johnem Travoltą i Jonathanem Rhys Meyersem znanym z jakiegośtam filmu Woody Allena. Styl kozaczenia nieco inny niż Liama Neesona w poprzedniej sensacji reżysera, ale jeśli poziomem chillu dorówna „Taken”, to czekam na kacowy poranek lub wieczór przy piwie, kiedy się nim uraczę. Plus jakaś polska pinda w obsadzie.

Vodpod videos no longer available.


Crazy Heart / Szalone Serce – Po 4 nominacjach do oskara (napisali to nawet w 34 sekundzie trailera) Jeff Bridges wciąż ma na niego chrapkę. Wygląda jak coś na stylu ‚Wrestler‚ tylko o śpiewaku country. 3 nominacje do oskara, dla dwójki głównych aktorów i za muzykę. Typowe, ale może spoko.

Vodpod videos no longer available.


Edge of Darkness – powrót Mela Gibsona do łask X muzy po 6-letniej przerwie. Czy udany – nie wiadomo. Póki co aktor raczej nie zjednuje sobie krytyków i dziennikarzy (napinka #1 i napinka #2). Za kamerą reżyser całkiem dobrego „Casino Royale”. Fabuła mająca na celu chyba podbudowanie ego Mela (które i tak jest ogromne): oldboy detektyw kopie, strzela i grozi każdemu wplątanemu w morderstwo jego córki.

Vodpod videos no longer available.
Reklamy