teasertywnie #3Zapraszam na pokaz zapowiedzi jak przed chujowym filmem w multipleksie.Death at the Funeral – remake brytyjskiej komedii z 2007 roku w wersji afroamerykańskiej. Już po trailerze da się zauważyć, że jest to rubaszny amerykański bliźniak filmowy angielskiego pierwowzoru. Ta sama fabuła, te same postacie i nawet ten sam karzeł (Peter Dinklage). Spodziewam się dewastacji oryginału, bo co dobrego może wyjść z powielenia historii z niemalże chirurgiczną precyzją, zamerykanizowania żartów i obsadzenia w głównych rolach Chrisa Rocka, Martina Lawrence’a i Danny’ego Glovera. No, ale pewnie w kraju na U nikomu to nie zrobi różnicy, bo po co oglądać europejskie kino, skoro mają Hollywood u siebie. W bonusie mash-up trailerów obu wersji.

Vodpod videos no longer available.

Vodpod videos no longer available.


Cop Out – pierwszy film Kevina Smitha („Clerks”, „Mallrats”, “Dogma”) oparty na cudzym scenariuszu. No i mogę powiedzieć, że to widać. Zapowiada się na typową komedię opartą na schemacie pary nietypowych, kontrastowych pod względem charakteru, ale świetnie ze sobą współpracujących policjantów w stylu „Lethal Weapon” czy „Rush Hours”. Odgrzewany kotlet z Brucem Willisem. Aaaa i polscy tłumacze znowu w formie – rodzimy tytuł to: „Fujary na tropie”.

Vodpod videos no longer available.


Srpski Film – serbski film o tytule „Serbski Film”. Nie wiem co mnie skusiło do odpalenia tej zapowiedzi, ale na pewno nie byłem przygotowany na to co zobaczyłem. Ex-pornoaktor wraca do zawodu, aby wyżywić rodzinę. Nie spodziewa się jednak zaangażowania w snuff movie.

Vodpod videos no longer available.


Ondine – Colin Farrell wyławia z morza Alicję Bachledę-Curuś postrzeganą przez mieszkańców wioski za baśniową nimfę. Zdjęcia robi Christopher Doyle, więc powinno być ładnie. Jak poradzi sobie odtwórczyni głównej roli to się okaże (w trailerze jest jej niewiele), ale z pewnością lepiej niż inny rodak w Hollywood, czyli Daniel Olbrychski w „Salt” (trailer, w którym pojawia się tylko facjata Olbrychskiego, bo głos rosyjskiego szpiega jest podłożony, możecie zobaczyć TUTAJ)

Vodpod videos no longer available.


Where The Wild Things Are / Gdzie mieszkają dzikie stwory – Alabuma zaś mi mendził, że to ścierwo nigdy w polsce nie wyjdzie a on chce iść do kina, więc jeszcze go podrażnię.

Vodpod videos no longer available.


Youth in Revolt – Czy zniewieściały chłopiec z hitów w stylu Juno i Superbad potrafi przykozaczyć wymyślając sobie alter-ego?

Vodpod videos no longer available.


Valentine’s Day / Walentynki – No kurwa <3.

Vodpod videos no longer available.
Reklamy