teasertywnie #4


Z lekkim opóźnieniem powracam z nową porcją zapowiedzi. Z powodu braku ciekawych nowości trailerowych, są to głównie zapowiedzi dennych, niepotrzebnych sequeli, filmów o czarodziejach, superbohaterach czy innych superagentach.


A Nightmare On Elm Street / Koszmar z Ulicy Wiązów – jedna z moich ulubionych serii z dzieciństwa zostaje wskrzeszona. Tym razem Freddy’ego po raz pierwszy gra ktoś inny – Watchmenowy Rorschach. Może będzie znośne ;)

Vodpod videos no longer available.

Defendor – bardzo tani, ale wygląda sympatycznie. To nie jest Defender, to jest DEFENDOR, czyli Woody Harrelson jako lekko upośledzony umysłowo obrońca sprawiedliwości.

Vodpod videos no longer available.

The Sorcerer’s Apprentice – oczywiście nie może zabraknąć w naszym cyklu Nica Cage’a i jego włosów. Tym razem w wskrzeszonej przez Disney’a opowieści o uczniu czarnoksiężnika. Jak zwykle kozaczy.

Vodpod videos no longer available.

MacGruber – jedno słowo – koszmar.

Vodpod videos no longer available.

The Good Heart / Dobre Serce – nowy film islandzkiego reżysera Dagura Kári (“Zakochani widzą słonie”, „Noi Albinoi”) tym razem z mało skandynawską obsadą i zaserwowany w języku Szekspira. Zapijaczony właściciel baru (Brian Cox) w San Francisco przyjmuje pod swoją opiekę niezaradnego bezdomnego (Paul Dano). Wygląda nijako i bardziej poważnie, niż jego skandynawskie produkcje.

Vodpod videos no longer available.

Wall Street 2 : Money Never Sleeps – tak, tak Michael Douglas powraca jako Gordon Gekko, a za kamerą znowu Oliver Stone. Niby wszystko w porządku, ale zamiast Charlie Sheena jako ambitnego maklera zafascynowanego mentorem, mamy Shia LeBeoufa, którego kinowego fenomenu nie ogarniam.

Vodpod videos no longer available.

The Last Airbender / Ostatni Władca Wiatru – almighty M. Night Shyamanamalaman powraca z kolejnym cudem po opowieści o śmiercionośnej trawie, czy też pozornie XIX-wiecznej osadzie, która okazuje się być częścią współczesnego rezerwatu przyrody (to były ultra spoilery – nie czytajcie ;) tym razem fabuła prezentuje się następująco: „Potomek znaczącej linii Awatarów (eh…) musi nauczyć się odpowiedzialnego działania, aby skutecznie stawić czoła narodowi Ognia i nie dopuścić do zniewolenia narodów Wody, Ziemi i Powietrza” (przeklejone za filmweb). W obsadzie typ z koszmarnego „Slumdog Millionaire”. I ja się pytam: po chuj. Twórczość tego indyjskiego reżysera pięknie podsumowuje fragment z „South Park”, który zamieszczam poniżej.

Vodpod videos no longer available. Vodpod videos no longer available.
Reklamy