teasertywnie #6

Nie będę się tłumaczył za zwłokę w dostarczaniu wam zapowiedzi, bo doza szaleństw obecna w szóstym odcinku wszystko wam zrekompensuje !!


Scott Pilgrim vs. The World – Poprzednie filmy pana Edgara Wrighta to koszmary (fajny był tylko fake trailer w stylu Grindhouse), tym razem jednak szykuje się coś specjalnego! Oto pierwszy trailer of An epic of epic epicness! Tytułowy Scott Pilgrim musi pokonać 7 złych ex-chłopaków (nie tylko chłopców!) swojej dziewczyny. Film jest na podstawie komiksu i wygląda osom!

Vodpod videos no longer available.

The Thorn in the Heart – Pan Michel Gondry nie raz zaskakiwał swoimi filmami. Właściwie to zaskakiwał zawsze. Z chęcią obejrzę dokument o jego rodzinie (głównie ciotce), szczególnie że wygląda nietypowo.

Vodpod videos no longer available.

The Twilight Saga: Eclipse – W czasach gdy saga bije rekordy popularności, nie dziwne, że starają się kolejne części wypuścić jak najszybciej. Ogólnie jest to jakieś niezłe gówno, ale ciekawy jest fakt, że reżyserię ostatniej części studio chce zaproponować takim bossom jak Gus Van Sant czy Sofia Coppola. I to część, w której Belle rodzi pół wampira pół człowieka z kosmicznymi mocami. lol.

Vodpod videos no longer available.

Animal Kingdom – Ten film wygrał tegoroczny festiwal w Sundance. Opowiada o gangsterskim półświatku w Melbourne. Zapowiada się dobrze! Widziałem serial umieszczony w tych realiach i mogę bez strachu powiedzieć, że temat ma spory potencjał.

Vodpod videos no longer available.

Iron Man 2 (2010)Na Na Na Na Na, NaNaNaNaNaNaNaNaNa Naa i chuj. Robert Downey Jr. wraca by znów na bossie skopać pare jap i rozkochać w sobie kilka niewiast. Przeciwko niemu stanie sam Mickey Rourke i przepiękna Scarlett Johansson. OSOM.

Vodpod videos no longer available.

Life During Wartime – Todd Solondz (reżyser polecanego przez EWTO “Welcome to the Dollhouse”) wraca z kontynuacją “Happiness”. Ładne, dziwne, plus Omar z “The Wire” w obsadzie.

Vodpod videos no longer available.

Boy  – reżyser ulubionego filmu Przybora („Eagle vs. Shark”) powraca z kolejnym nowozelandzkim czadem. Tym razem jest to historia dwóch maoryskich dzieciaków, których ojciec jest strasznie zdolnym i utalentowanym człowiekiem. No kurwa „Eagle vs. Shark”, Nowa Zelandia i dziwactwa na miarę Napoleona Wybuchowca („ale o co w tym chodziiiiiiiiiii ??”) sprawiają, że już cieszę mordę. Heeeyyyy fool, sucka, you foolish, foolish sucka !!

Vodpod videos no longer available. Vodpod videos no longer available.
Reklamy