teasertywnie #7

Teasertywnie powraca w stylu wakacyjnym – ogromne hity z wielkimi wybuchami i super/żadnymi rzeczami! Po przedwakacyjnej przerwie egzaminacyjnej i wczesnowakacyjnej przerwie odpoczynkowej john alabama znalazł trochę czasu i zabiera się za asertywne komentowanie zapowiedzi (tym razem aktualnie, bądź niedługo, w polskich kinach czyli kilka powtórek i kilka bajerów z najlepszym na końcu).

1. Chernaya molniy / The Black Lighting / Czarna Błyskawica (2009)

Nie ma to jak ruska wersja spidermana, młody typek dostaje  super moce auto, ginie mu wujek papcio i ‚with great power awesome car comes great responsibility‚. Amerykanie już szykują remake. Słyszałem, że kręci ją typek od latającej ryby – ‚it is amazing! a volga, that can fuckin fly! 50 FUCKIN METERS!‚. A tak naprawdę to Timur Bekmambetow (Nocna straż i Wanted) produkował oryginał i chce nakręcić hollywodzką wersję.

Vodpod videos no longer available.

2. Inception / Incepcja (2010)

Było już o nim w pierwszym teasertywnie, lecz potrzeba powrotu jest wielka gdyż już 30 lipca polska premiera a to dużo bardziej zaawansowany trailer. Sny, jawy, pościgi, strzelanie, epickość, aktorzy, Nolan, dobrze. Film za oceanem zgarnia świetne recenzje i spore miliony już od 3 dni więc uważam, że ma szanse być dobrym gównem.

Vodpod videos no longer available.

3. Knight and Day / Wybuchowa Para (2010)

Już było na blogu, ale teraz zawitało do kin więc pora przypomnieć!

Tom ‚przegraniec’ Cruise i Cameron ‚zadna’ Diaz sparowani w super komedii akcji, która wchodzi do poslkich kin 23 lipca. Żadne to to strasznie, w sensie nie do kina tylko na dvd i prosto do mamy wiśni pod tytułem Wybuchowa Para 3: Zemsta Charliego Browna.

Vodpod videos no longer available.

4. Shrek Forever After / Shrek Forever (2010)

Shrek srek, w jakimś zmienionym za pomocą magii świecie (magic everywhere in this bitch!) gdzie jest masa ogrów, jakieś epickie walki, gruby kot z oczami w trzech wymiarach, fiona napierdala w stylu this is sparta, sporo ganiania i gagów jak zwykle. Nie pamiętam żebym widział 3 część i tej też oglądać nie mam zamiaru. Polecam!

Vodpod videos no longer available.

5. Despicable Me / Jak ukraść Księżyc (2010)

Film twórców epoki lodowcowej i takie tam. Wygląda dużo bardziej spoko niż Szrek a muzykę zrobił Pharell. Oto wczesny trailer mało mówiący o filmie prócz tego, że jego główny bohater na sto pro jest z Jumy i wyznaje JP. Szacunek ludziom i złodziejom. Drugi trailer w stylu – jestem spoko bo nawiązuję do tarantina. Zobaczymy go w sierpniu, ale w stanach zbiera miluchne noty i spore hajsy ;)

Vodpod videos no longer available. Vodpod videos no longer available.

6. The A-Team / Drużyna A (2010)

Już było na blogu, ale teraz zawitało do kin więc pora przypomnieć!

Jeszcze można złapać w kinach tę kolejną próbę wskrzeszenia jakiegoś tam kultu. Wyszła czy nie? Już niedługo postaram się o tym napisać.

Vodpod videos no longer available.

7. Predators / Predaters kurwa (2010)

Kto lepiej skomentuje trailer nowych predatorów niż sam Arnold. (produkcja Robert Rodriguez, reżyseria typek od Kontroll, a aktorów sami zobaczycie) HaHaHa! Get to de choppa!

Vodpod videos no longer available.
Reklamy