teasertywnie #10

Kolejna odsłona zapowiedzi filmowych. Dziś przewodzą jej durne komedie. Jak durne i czy spoko durne? Po trailerach można się tego domyślić.

‚Skyline’ – Podobno film skręciła zaledwie 20 osobowa grupa ludzi. „Skyline” opowiada historie ostatnich mieszkańców ziemi którym udało się przetrwać atak obcych.Nie znam się nam Sci-Fi, ale najważniejsze dla mnie w tym trailerze jest slow motion!

‚Weekend’ – Cezary Pazura pozazdrościł koledze Olafowi „Chłopaków nie płaczących” i postanowił zrobić film ? Znając kabaretowe zapędy Czarka można z przerażeniem szyderczym uśmiechem oczekiwać tej produkcji

‚Guliver’s Travels’ – Mimo Jasona Segela i wspólnego scenarzysty z ‚Forgetting Sarah Marshal’ i ‚Get Him to the Greek’ ten film wygląda na bardzo poważny koszmar. Okropieństwo.

Vodpod videos no longer available.

‚Due Date‚ – Słyszałem, że to zmarnowany potencjał. Wchodzi do kin na dniach więc można sprawdzić!

‚Blitz’ – Kolejny bezmyślny film akcji z Jasonem Stathamem? Możliwe, ale facet żyje z tego, że biega, skacze i ciula ludzi na ekranie – to jest bardzo spoko ;)

 

‚Hall Pass’ – Owen Wilson, twarz naszego działu zapowiedziowego, powraca. Tak jak najczęściej miał to w zwyczaju – w durnej komedii. Dwóch od dawna żonatych facetów dostaje od żon tydzień wolnego na robienie czego tylko chcą. Czy uda im się coś zaliczyć? Czy będzie to spoko durna komedia? Będzie trzeba poczekać do 2011 ;)

Reklamy