Whatever We Do (2003)

Fanom „Entourage” nie trzeba przedstawiać pana na poniższym obrazku, ponieważ trudno znaleźć w tym serialu bardziej irytującą postać, niż ten knypowaty rudzielec. Wynika to pewnie z faktu, iż twórcy serialu, zamiast wprowadzenia standardowo irytujących żon (żona Ariego daję radę), matek (matka dzieci Ariego daję radę) czy córek (córka Tony’ego Soprano jest cute), woleli oprzeć kobiecą część castingu o modelki, gwiazdy porno itd. Jednak nie zrażajcie się do tego postu z powodu Kevina Connolly (tak rzekomo nazywa się serialowy E), ponieważ okazuję się, że 8 lat temu ten pan popełnił całkiem elegancki krótki metraż pod tytułem „Whatever We Do”. Cały materiał do sprawdzenia w rozwinięciu. Zapraszam !!

menda szpetna

Na wstępie przytoczę parę ciekawostek. „Whatever We Do” trafił na przegląd filmów krótkometrażowych na festiwalu w Sundance. Ciekawa jest plejada gwiazd zaangażowana w ten projekt:

Scenariusz: Nick Cassavetes (miał też swoje cameo w „Entourage”: klikej)

Producenci: m.in. Toby Maguire i Leo DiCaprio

Obsada: Tim Roth, Amanda Peet, Robert Downey Jr., Zooey Deschanel

„Whatever We Do” jest milutki i można go sobie przyjąć przy rozmaitych okazjach: wcinanie płatków śniadaniowych z dziewczyną, chill z kolegami czy też samotny deszczowy wieczór. Na uwagę zasługuje również montaż w stylu nieoczekiwanych cięć i wprowadzenie motywu: typ strzela pannie w japę, który ku mojej uciesze coraz częściej pojawia się w kinie (niepokonany w tej kategorii pozostaje Nick Cage w „Wicker Man”, który robi to w kostiumie niedźwiedzia: klikej). Poza tym, kozaczący Tim Roth, Robert Downey Jr. i głupiutka Zooey Deschanel w wersji blond, mówią same za siebie !!

Reklamy