teasertywnie 5/11

Wiosennie przepraszamy za małą ilość postów. Poniższym tego za bardzo nie naprawimy ale dzisiejsze trailery żują jakąś gumę i kopią jakieś tyłki. I’m outta bubble gum!

Friends with Benefits (2011) – Natalie Portman i Mila Kunis zagrały w Black Swan po czym obie zajęły się zrobieniem filmu o jednakowej tematyce (ten z zapowiedzi kontra ‚No Strings Attached’). Żeby zaostrzyć sprawę Portman wystąpiła sparowana z Ashtonem Kutcherem, który zaistniał razem z Milą w serialu ‚That ’70s Show’. Mało tego! ‚No Strings Attached’ to tytuł albumu ‚N Sync a Justin był w ‚N Sync a teraz gra w ‚Friends with Benefits’! Shit is craaaazy! W każdym razie Mila i Justin zapowiadają się dużo lepiej niż Natalie i Ashton, bo rzeczonego filmu nie przetrwało grono założycielskie EWTO nawet chillując rano jeszcze najebane. Paskudny! ‚Friends with Benefits’ natomiast wygląda całkiem spoko.

.

Horrible Bosses (2011) – Multigwiezdna (bogato obsadzona) komedia o szefach skurwielach. Pięknie!


.

Shark Night 3D (2011) – Po sukcesie genialnej Piranii można było się tego spodziewać. Poniższy film o rekinach nie zapowiada się aż tak ekstra, ale ma rekiny, cycki i rekiny rozrywające cycki więc zawsze spoko. Aha, gra jakiś koleś z ‚Avatara’.

.

The Smurfs (2011) – Smerfy w 3D to jest już dużo, ale gilgoczący się z nimi Neil Barney Patrick Stinson Harris to już chyba przegięcie. Ciekawe czy wyrucha smerfetkę hihihihi.

.

Green with Envy (2011) – Komedia romantyczna? Ja na bank ;)

.

Fright Night (2011) – Remake komediowego horroru z 85′ zapowiada się o niebo lepiej niż ‚Disturbia’ w podobnej tematyce plus Colin Farrell złym wampirem (są jakie dobre?). Plus McLovin ;)

.

Real Steel (2011) – Hugh Jackman boksuje z robotami i jest takim trochę ojcem dla jakiegoś dzieciaka. Dajemy to, żeby były roboty ale nie było ‚Transformers’ (choć mają nieźle wybuchowy trailer!)

Reklamy